Ogłoszenie

Forum już gotowe. Zapraszamy!!!
  • Index
  •  » Forum
  •  » [RolePlay]sLife.pl - Welcome in Los Santos!

#1 2015-07-27 12:20:36

ViziR

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-03
Posty: 9
Punktów :   

[RolePlay]sLife.pl - Welcome in Los Santos!

http://i.imgur.com/fNL9Fuu.png

Cześć! Chcemy przedstawić Wam, nowo-powstający projekt Roleplay. Oparty na platformie San Andreas Multiplayer. Dlaczego akurat SAMP? Wiele projektów przechodzi na MTA z powodu większych możliwości. My jednak, wierzymy, że wraz z czasem i kolejnymi aktualizacjami, platforma ta. Dostarczy nam nowych funkcji które pozwolą zachować możliwości MTA w SAMP. Całość rozgrywki, będzie toczyła się w Los Santos. Uważamy że jest to najlepsze miejsce na rozgrywkę. Głównym celem projektu, jest trzymanie się w pełni motta "Administracja jest dla gracza, a nie odwrotnie". Na wielu projektach pojawiało się te motto, lecz było odwrotnie. My chcemy to zmienić, to gracz będzie miał możliwość decydowania o kluczowych dla projektu decyzjach. Wytłumaczenie jest proste - chcemy dać graczom komfort i przyjemność z gry, omawiając decyzje za 'plecami' graczy. Nie osiągniemy nic, ponieważ gracz nie będzie czuł się dobrze w grze. Tak więc, zapraszamy do składania propozycji na naszym forum, by nam wszystkim grało się lepiej! W kolejnych punktach, przybliżymy wam kilka pozycji, miłej lektury.

http://i.imgur.com/3gex4L8.png

Strona internetowa.

Do waszej dyspozycji, oddajemy forum. Na funkcjonalnym silniku Invision Power Board. Główne jego zalety to niepowtarzalny styl, stworzony przez naszego Webmastera Dawida. Po prawej stronie forum, znajdziemy między innymi: listę nowości, przyciski służące do połączenia się z naszym serwerem, SAMP oraz TS3, pasek postępu oraz aktualizacje statusów. Niedługo zostaną udostępnione Panele Gracza oraz strona główna.

http://i.imgur.com/5z1fIcX.png

Serwer głosowy, TeamSpeak3. [/b

W celu lepszej komunikacji, między wami. Udostępniamy serwer głosowy Teamspeak3. Dostępny jest on dla każdego przez 24/7h. Znajdziemy tam kanały administracji, kanały publiczne,kanały frakcyjne oraz kanały prywatne. Każdy ma prawo ubiegać się o prywatny kanał oraz rangę Zarejestrowany.

http://i.imgur.com/48YwNaY.png

[b]Skrypt


Najważniejszy jest skrypt, ten oddajemy w wasze ręce po oficjalnym starcie serwera. Znajdzie się tam kilka nowości oraz ciekawych opcji które znajdziemy na innych serwerach. Nie chcemy zdradzać Wam wszystkiego teraz, także zapraszamy na nasze forum i oczekiwane na kolejne newsy, dotyczące skryptu.

http://i.imgur.com/0e8o9un.png

Konto Premium

Każdy gracz naszego serwera, ma prawo do kupna Konta Premium. Dzięki temu otrzyma możliwość edycji profilu CSS/HTML (przykład na obrazku wyżej) oraz kilka udogodnień w grze, niewpływających na rozgrywkę In Character.

To byłoby na tyle. Zapraszamy do rejestracji na forum i aktywnego brania udziału w życiu projektu, dzięki temu będziecie mogli śledzić nasze postępy w kolejny newsach!

Szacowany start projektu: 10 Sierpnia - Data może ulec zmianie.


Strona WWW: http://slife.pl/
TeamSpeak3: slife.pl
Serwer SAMP: Wkrótce!

Ekipa sLife.pl

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » [RolePlay]sLife.pl - Welcome in Los Santos!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zbiornik betonowy