Ogłoszenie

Forum już gotowe. Zapraszamy!!!
  • Index
  •  » Forum
  •  » Future RolePlay - play and stay with us!

#1 2016-07-11 17:37:59

Twinzy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-07-11
Posty: 3
Punktów :   

Future RolePlay - play and stay with us!

http://futurerp.pl/interforum/public/style_images/8_SbyA9XC.png

Witamy serdecznie! Po kilku miesiącach konkretnego myślenia i ogólnej organizacji nadszedł czas, kiedy możemy zaprezentować Wam projekt, jest nim Future RolePlay. Został on stworzony z myślą o Was - Graczach, którzy szukają serwera na dłużej niż kilka tygodni. Już od długiego czasu z niesmakiem spoglądamy na dominujące serwery, które z każdą aktualizacją odbierają wam przyjemność z rozgrywki. A przecież nie o to w tym wszystkich chodzi! U nas wyciśniecie z RolePlay wszystko to, co najlepsze i jeśli tylko nam zaufacie, będziemy stopniowo rozkwitać i dążyć do celu, żeby być numerem jeden, lecz pamiętajcie to Wy - Gracze, jesteście fundamentem każdego projektu. Jeżeli Was również męczy gra na dostępnych dzisiaj serwerach, a chcecie w pełni przetestować swój potencjał i kreować własną postać bez obaw o śmieszne ograniczenia – Future RolePlay jest dla Was.

Tym razem trafiłeś na projekt, który chce osiągnąć sukces. A to dzięki temu, iż posiadamy bardzo zagraną ekipę serwera, która wkłada ogromnie dużo pracy, żebyście mogli bez najmniejszych problemów pograć i się nie denerwować. Użytkownicy dobrze wspominają czasy, gdzie mogli w spokoju usiąść do komputera i cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie bez obaw o to, że serwer wkrótce upadnie czy też o jego poziom. Tym razem będzie podobnie! Tworzymy serwer głównie z myślą o graczach, którym brakuje swojego miejsca, a nie o finansach jak aktualnie większość. Stawiamy na kontakt graczy z administracją, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować Wam wspaniałe miejsce do rozgrywki wraz ze swoimi znajomymi. W ekipie występują takie osoby jak Asterek, który jest założycielem tego projektu. Trille, odpowiedzialny jest za techniczną stronę forum. Twinzy, osoba odpowiedzialna za tworzenie unikalnych obiektów dla serwera, pilnowania porządku na serwerze/forum, zajmie się także opieką nad projektami in character wspólnie z Wildy. Nasza ekipa naprawdę ogromnie zaangażował się w to, co robi z poprzednio prowadzonych projektów, które nie były może idealne, lecz wiemy już, czego brakuje graczom i gwarantujemy im ze drugi raz się to nie powtórzy! W skrypcie pojawi się wiele innowacji, które mają za zadanie zapewnić graczom dodatkową rozrywkę. Ale innowacyjne rzeczy w skrypcie to nie wszystko! Chcąc zapewnić graczom dodatkowe atrakcje tuż po starcie serwera, planujemy wprowadzić wątki fabularne, które będą miały istotny wpływ na rozgrywkę organizacji porządkowych, organizacji przestępczych czy ludności cywilnej. A tych zmian jesteśmy pewni! Jeśli jesteś zainteresowany zmianą na lepsze, dołącz do naszej społeczności!

Pewnie chcielibyście zapytać o skrypt i sam serwer, pierwsze co chcemy powiedzieć to miejsce rozgrywki. Cała rozgrywka toczy się w fikcyjnym mieście Los Santos, które wzorowane jest na Los Angeles. Wybraliśmy to miejsce ze względu na najlepsze rozmieszczenie miejsc pozwalających Wam odgrywać naprawdę przeróżne charaktery - Możesz wykreować swoją postać na policjanta, medyka, strażaka, gangstera czy na biznesmena - jednak to Ty decydujesz kim, chcesz zostać! Aby rozpocząć grę, musisz zapoznać się z zasadami role play, które znajdziesz na naszym forum w odpowiednim dziale. Po zapoznaniu się z zasadami - możesz przejść do założenia swojej postaci. Nie oszukujmy się - to wirtualne miasto ma swój niepowtarzalny klimat. Natomiast dzięki przebudowie kilku miejsc ten klimat będzie wyczuwalny jeszcze bardziej. Jesteśmy nastawieni na konkretną rozgrywkę bez wielu ograniczeń systemowych, a co za tym idzie – damy duże pole manewru graczom, szczególnie tym pragnącym kreować postacie pod kątem organizacji przestępczych. Stawiamy również na proste, innowacyjne rozwiązania, niespotykane dotąd na innych serwerach, a bardzo urozmaicających Waszą rozgrywkę. Mając przed sobą dzisiejsze serwery, trudno doszukiwać się w nich przyjemności płynącej z gry, a jednym z powodów jest czas narzucony przez skrypt, który musimy spędzić, aby zarobić na podstawowe rzeczy. A nawet jeśli uda nam się przepracować określony okres czasu, zarobku jest tyle, co nic. U nas ten problem w znacznym stopniu zniknie, a upierdliwe /duty stanie się tylko dodatkiem. Czym byłaby gra bez drobnych elementów urealniających naszą rozgrywkę? W tej kwestii mamy dla Was również sporo ciekawych niespodzianek. Nie chcemy odkrywać zbyt wiele dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego skryptu i nie tylko, zajrzyj koniecznie na nasze forum, znajdujące się pod adresem:

http://futurerp.pl/

Jedyne czego nam brakuje to właśnie Ciebie! Pomóż nam stworzyć legendę!

Ostatnio edytowany przez Twinzy (2016-07-15 01:46:31)

Offline

 

#2 2016-07-15 01:46:48

Twinzy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-07-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Future RolePlay - play and stay with us!

Witamy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za zainteresowanie projektem które jest ogromne, w ciągu pięciu dni przebiliście liczbę pięciuset wyświetlę na naszej stronie. Juz za nie całe dziewięć godzin widzimy się na forum, chcielibyśmy wam nadmienić żebyście byli przygotowani - forum jest w ciągłej modernizacji, dlatego na samym początku nie będzie paneli gracza ze względu na jego modyfikacje, które prowadzi nasz Webdeveloper - Trille, któremu ogromnie dziękujemy za prace, którą wkłada w forum, jak i każdemu z ekipy a w szczególności Wam - graczom. Oczywiście znajdziecie także dział dot. propozycji i błędów gdzie będziecie mogli założyć temat i wypisać swoje propozycje zmian czy tez znalezione błędy których mamy nadzieje ze nie będzie. Do zobaczenia!

http://i.imgur.com/REwep0m.png

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Future RolePlay - play and stay with us!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Podobne strony Mrzeżyno kwatery