Ogłoszenie

Forum już gotowe. Zapraszamy!!!
  • Index
  •  » Forum
  •  » [RolePlay]CentralGaming.PL - Poczuj klimat Fort Carson!

#1 2015-07-09 03:32:44

ViziR

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-03
Posty: 9
Punktów :   

[RolePlay]CentralGaming.PL - Poczuj klimat Fort Carson!

http://i.imgur.com/2vdORTp.png

Wstęp

Cześć! Wchodząc w ten temat zapewne poszukujesz projektu RolePlay na, którym poświęcisz swój czas na rozgrywkę w tym świecie. Chcemy cię poinformować, że dobrze trafiłeś klikając w ten temat. Odwiedziłeś już zapewne wiele projektów, które tak naprawdę już nie istnieją. Wszystkie ciągle padają. Trzeba z tym skończyć. Dlatego postanowiliśmy dla ciebie stworzyć nowy projekt. Nie planujemy upadku, wiemy, że to by była porażka. Zasłaniamy to niesamowitą ekipą, aktywną i posiadającą wielkie umiejętności. Nigdy nie powiemy na nasz projekt "najlepszym", ponieważ to nic nam nie da! Chcemy, aby to gracze zdecydowali, czy nasz projekt jest i będzie najlepszym. Rozgrywka naszego projektu toczy się w Fort Carson. Zostanie do niego dodane wiele obiektów, które będą już pokazywały niesamowity klimat. Dlaczego Fort Carson? Dlatego, że istnieje już wiele serwerów i projektów na, których akcja toczy się w Los Santos. Dlatego my wyjeżdżamy z projektem, gdzie akcja będzie rozgrywała się w Fort Carson.

http://i.imgur.com/9GKtddX.png

Strona internetowa

http://i.imgur.com/L0uQL4T.png

Forum projektu postawione na profesjonalnym silniku Invision Power Board. Zapewne każdy zna ten silnik, a jeżeli ktoś nie zna to na pewno szybko go się nauczy. Postaramy się, aby forum wyglądało schludnie i ładnie dla oka. Nie będziemy posiadać autorskiego stylu, lecz będzie on dobrze edytowany. W planach mamy stworzenie autorskiego szablonu, więc możliwe, że nastąpi to wkrótce. Po wejściu na naszą stronę, ujrzycie Stronę Główną. W górnym pasku umieszczona jest także zakładka "Forum" oraz "Gracze" i "Panel Gracza".

Skrypt

http://i.imgur.com/7wP8QBs.png

Nie wiemy co wiele powiedzieć o skrypcie, lecz zapewniamy, że jest optymalny i wyposażony w wiele systemów, komend i innych bajerów. Nie chcemy zdradzać w tej chwili wszystkiego o skrypcie, lecz w newsach na forum. Poniżej macie krótką notkę o najważniejszych systemach gry. Resztę "bajerów" zdradzimy na forum.

Chyba każdy zna system przedmiotów, który także zagości na naszym projekcie. Nie ma co o nim się rozpisywać. Możemy tylko dodać, że w kolejnych aktualizacjach dodamy nowe i przydatne przedmioty. Drzwi - kolejna podstawowa rzecz. Drzwi możemy podpisać pod grupę lub pozostawić pod sobą. Pojazdy - możemy je kupić w dowolnym salonie, mieć pod swoją postacią, naprawiać je i tuningować. Do tego dołączamy dla was licznik prędkości z kilkoma statystykami pojazdu - dla ułatwienia. Pożary - system zawiera kilka faz płomieni, zaczynając od dymu, przez mały płomień po duży pożar budynku. Proces trwa przez dłuższy czas, a po spaleniu drzwi zostają zamknięte, należy wyremontować wnętrze by odzyskać swój dom, czy swoje przedsiębiorstwo. Grupy - kiedyś to były frakcje i biznesy. Teraz to tylko grupy, które może tworzyć administrator w grze i nadawać je komuś. Istnieje wystarczająca ilość typów grup, aby gra była urozmaicona. Autobusy - Każdy administrator może stworzyć taki przystanek w grze. Dzięki takiemu systemowi ułatwimy tobie i reszcie serwera transport po naszym miasteczku.

http://i.imgur.com/rpvlRqJ.png

Panele Gracza

Do użytku oddajemy wam panel gracza. Znajduje się w nim parę ciekawych rzeczy. Na przykład taki panel tworzenia postaci poprzez forum lub panel grup, gdzie możemy w nim jako lider nadać komuś skina, rangę lub wypłatę. Dodaliśmy do panelu także apelacje od kar w panelu gracza. Czyli po prostu jeżeli zostałeś niesłusznie ukarany kieruj się do panelu gracza

http://i.imgur.com/yt3yCjw.png

Konto Premium

Kolejną rzeczą jest konto premium. Jaki będzie koszt konta premium? Na razie nie wiadomo, lecz na pewno nie będziemy przesadzać z cenami. Do wyboru mamy jeden pakiet konta premium. Co daje nam konto premium? Oczywiście standardowo jak zawsze wyróżniony nick w grze. Ranga "Użytkownik Premium" na forum. Możliwość założenia postaci po 3h przegranych na starej postaci. Ilość zespawnowanych aut zwiększona aż do 3. 15 GameScore przegranych za 1h zamiast 10 GameScore. Możliwość założenia 3 akcesoriów na swoją postać zamiast 2. To wszystko co daje konto premium. Będą dodawane różne rzeczy jeszcze do kont premium. Mamy nadzieje, że rzeczy w koncie premium wam się spodobają.

Screeny Skryptu

Poniżej znajdują się screeny dotyczące skryptu. Może ich jest niewiele, ale zawsze coś.

Spoiler:http://i.imgur.com/Tvupmr8.png
http://i.imgur.com/BDyFfCL.png
http://i.imgur.com/gykYmP7.png
http://i.imgur.com/jFASEgi.png
http://i.imgur.com/7rWvoAX.png
http://i.imgur.com/24YOVFo.png
http://i.imgur.com/5ZRqjIo.png

Ważne linki

Forum: www.CentralGaming.pl

IP: 188.68.238.114:7777

To była krótka notka o naszym projekcie. Więcej dowiecie się na CentralGaming.pl. i w kolejnych niusach. Zapraszamy do zagoszczenia na naszym projekcie!
Powiemy tylko tyle. Naprawdę warto odwiedzić. Nie pożałujesz   .

Ekipa CentralGaming.pl

Ostatnio edytowany przez ViziR (2015-07-09 03:33:12)

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » [RolePlay]CentralGaming.PL - Poczuj klimat Fort Carson!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaktualizowany post na blogu oferta