Ogłoszenie

Forum już gotowe. Zapraszamy!!!
  • Index
  •  » Forum
  •  » playDayZ.pl - Polski serwer DayZ

#1 2015-07-31 19:34:05

Brother

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 10
Punktów :   

playDayZ.pl - Polski serwer DayZ

playDayZ.plCześć, chciałbym przedstawić Ci, drogi czytelniku nowo powstały serwer na platformie Multi Theft Auto, jakim jest playDayZ.pl zapewne po nazwie jesteście w stanie wywnioskować, że typ serwera okazuje się pokrojem DayZ. Tworząc ten projekt mamy i mieliśmy jeden cel, udostępnić całemu światu rozrywkę na serwerze który będzie miał przyszłość. Projekt postawiony jest na odkodowanych plikach DayZ które są codziennie udoskonalane. Pomimo tego posiadamy również własne, autorskie skrypty typu CUBOID'y na terenie baz, safe zone czy też własny nowy system AI Zombie. Bezpośrednio w grze, gracz logujący się na serwer na pewno może zauważyć świeżo wykonany interfejs logowania, który już z początku rzuca się w oczy, zaraz po zalogowaniu gracz jest sam w stanie stwierdzić czy gra na playDayZ.pl okazuje się opłacalna, czy też nie wnioskując po samej interakcji z innymi graczami którzy bardzo dobrze znają regulamin.

Nie zapomnieliśmy również o jednej bardzo ważnej rzeczy, jaką jest strona internetowa projektu. Forum postawione jest na silniku IP.Board wraz z autorsko wykonanym szablonem forum. Tutaj natomiast postawiliśmy na estetykę oraz powiązanie z klimatem DayZ, wchodząc na naszą stronę jesteś w stanie poczuć krwiste kolory, czy też same zombie na całym tle. To właśnie tam pierwszorzędnie dowiesz się o nadchodzących nowościach związanych z całym projektem jakim jest playDayZ.pl

Na tym etapie muszę się z Tobą pożegnać czytelniku i mieć nadzieje, że nas odwiedzisz logując się do nas za pomocą poniżej wypisanych informacji.

Multi Theft Auto: playDayZ.pl:22003
Team Speak 3: playDayZ.pl
Strona internetowa: http://playDayZ.pl/

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » playDayZ.pl - Polski serwer DayZ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zbiornik betonowy darmowe forum Mrzeżyno kwatery